194. Z Mnichova
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu, paspartováno a zaskleno
Šířka: 15 cm, výška: 19 cm, rámování: 38 x 33 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč