130. Koně
Autor: Aleš Vaic
(1920 Praha - ?)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 31 cm, výška: 26 cm, rámování: 53 x 51 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč