149. Portrét Bedřicha Smetany
Autor: Aleš Vaic
(1920 Praha - ?)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 33 cm, rámování: 55,5 x 43,5 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč