Bivoj s divočákem

Autor: Jan Znoj
(1905 Kyjov (Hodonín) - 1950 Praha)

signováno na plintě, na nekterých místech mírně odřeno, divočák přišel o nohu
Materiál: patinovaná sádra
Výška: 48 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2020 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč