195. konvolut 2ks grafik

Litografie s původním věnováním, 1x velká litografie a 5x ex libris , paspartováno, zaskleno a rámováno, cca 55 x 34 cm
Technika: litografie, datace: 2014

Konec dražby: 23.06.2022 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč