195. Oválný rám
oválný černě lakovaný rám na zrcadlo se zlatou vnitřní linkou
Šířka: 93,5 cm, výška: 72 cm, rámování: 89 x 110 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 15:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč