195. Svodoba Jaroslav
Svoboda Jaroslav, olej na kartonu, Rybáři, sign PD, rozměr 21 x 33 cm, rámováno 27 x 39 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč