210. 2ks plakátů k výstavě
Autor: Leopold Richter
(1884 Praha - ? ?)
Litograf: J. Lánský, po stranách pomačkáno
Technika: litografie
Šířka: 72 cm, výška: 54 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 21:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč