Pohled do krajiny

Autor: Jaroslav Votruba
(1889 Uhříněves, Praha - 1971 Kežmarok, Slovensko)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: tempera, datace: 1923
Šířka: 35 cm, výška: 31 cm, rámování: 35 x 38 cm

Konec dražby: 12.08.2020 23:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč