20. Drahanská vysočina - XL FORMÁT

Autor: Jaroslav Votruba
(1889 Uhříněves, Praha - 1971 Kežmarok, Slovensko)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, plátno protženo, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně, datace: 1926
Šířka: 100 cm, výška: 80 cm, rámování: 89 x 120 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.03.2024 20:09 SEČ

Zbývá: 11d 7h 1m 47s

Vyvolávací cena: 3 000 Kč