98. Cigán
Autor: Jaroslav Votruba
(1889 Uhříněves, Praha - 1971 Kežmarok, Slovensko)
autorský štítek na reversu, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 32 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 X 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč