196. František Kaván
František Kaván, olej na kartonu, Zima, sign. LD, rozměr 18 x 25 cm, rámováno 25 x 30,5 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč