196. J. Kalousek - Pohled na Hradčany
Signováno a datováno vpravo dole. Paspartováno a zaskleno.
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1987
Šířka: 46 cm, výška: 22 cm, rámování: 43 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč