196. J. Tůma - Chalupy
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 43 cm, výška: 33 cm, rámování: 52 x 61 cm
Konec dražby: 12.09.2022 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč