243. Tachovská věž
Autor: Jaroslav Mysliveček
(1944 Praha - 2007)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1971
Šířka: 34,5 cm, výška: 53 cm, rámování: 68 x 50 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč