116. Karafiáty ve skleněné váze
Autor: Alois Pitrmann
(1911 Louny - 1986 Praha)
volný list, uprostřed dole monogram s datováním v tisku, na reversu uprostřed dole tužkou signováno
Technika: litografie, datace: 1942
Šířka: 33,5 cm, výška: 45,5 cm
Konec dražby: 08.06.2022 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč