188. Snopy
Autor: Alois Pitrmann
(1911 Louny - 1986 Praha)
Signováno vpravo dole, slepotiskové razítko autora, na reversu: Alois Pitrmann původní litografie, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: volný grafický list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč