268. Kaplička
Autor: Alois Pitrmann
(1911 Louny - 1986 Praha)
Signováno vpravo dole, slepotiskové razítko autora, na reversu: Alois Pitrmann původní litografie, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 43 cm, výška: 30 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 15.02.2022 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč