197. J. Žáček - Zátiší s nádobami

Signováno a datováno vpravo dole, volně v paspartě.
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1974
Šířka: 58 cm, výška: 41 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 16.02.2023 21:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč