197. Martiník Jaromír (1907-2007)
Stará Ostrava, olej na plátně, sign. PD, , datace 1984, rozměr 70 x 100 cm, rámováno 84 x 114 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč