38. Busta ženy
Autor: Miloš Láska
(1917 Brno - ?)
signováno a datováno na plintě
Datace: 1938
Výška: 37 cm, rámování: keramika
Konec dražby: 07.09.2020 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč