Kytice ve váze

Autor: František Vitovský
(1906 Hainburg, Rakousko - 1980 Jindřichův Hradec)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na překližce, datace: 1948
Šířka: 68 cm, výška: 88 cm, rámování: 107 x 88 cm

Konec dražby: 12.08.2020 21:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč