Mladý chlapec

Autor: František Vitovský
(1906 Hainburg, Rakousko - 1980 Jindřichův Hradec)

Signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevo, datace: 1959
Šířka: 30,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 57 x 46 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč