Zátiší s mlýnkem a lampou
Autor: Václav Křížek
(1920 Praha - 1981 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 20,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč