Klaun
Autor: Václav Křížek
(1920 Praha - 1981 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: fix, datace: 1978
Šířka: 23,5 cm, výška: 26 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč