87. Ex Libris

Autor: Vojtěch Preissig
(1873 Světec (Teplice) - 1944 Dachau, Německo)

značeno PV, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 20 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 48 x 36,5

Konec dražby: 13.05.2024 20:28 SELČ

Zbývá: 12d 17h 52m 49s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč