198. Jan Lhoták - Podvečerní krajina
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 54,5 cm, výška: 43 cm, rámování: 48 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč