198. Na pobřeží
reprodudkce obrazu, signováno vlevo dole, olištováno
Technika: tisk na kartonu, materiál: tisk na plátně
Šířka: 99 cm, výška: 51 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 22:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč