198. Švabinský Max 1873-1962
kresba na kartonu, sign. PD, datováno 29, Studie k nástropní malbě, zezadu popis, výřez 40x18cm, 61x42 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč