Z Korsiky

Autor: Friedrich Hans Wacha
(1885 Brno - 1964 Rüsselsheim am Main, Německo)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 46 cm, výška: 70 cm, rámování: 89 x 63 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč