5. Z Korsiky
Autor: Friedrich Hans Wacha
(1885 Brno - 1964 Rüsselsheim am Main, Německo)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 46 cm, výška: 70 cm, rámování: 89 x 63 cm
Konec dražby: 12.08.2020 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč