Mlýn na plumlovské přehradě
Autor: Karel Toman
signováno a datováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Technika: lept, datace: 1922
Šířka: 14,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: zaskleno 30 x 24
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.03.2024 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč