Zima pod Kozákovem
Autor: Karel Toman
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 42,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 36 x 48,5
Konec dražby: 23.11.2023 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč