199. Beránek Zdeněk
litografie na papíře, sig. PD, Rybníček, rozměr 13x18 cm,rámováno 31x28 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč