199. Konvolut grafik
1. PF 1976, Jan Bružeňák, lept, 32 x 20 cm
2. Nadutost, Smerkar Hinko, dřevořez, 21 x 15 cm
3. Asijský motiv, Bedřich Forman, lept, 15 x 10,5 cm
4. Dvě hlavy, lept, 30 x 21 cm
5. Letící lidé, litografie, 15,5 x 10,5 cm
6. V noci se vždy něco děje, Milan Janáček, lept, 19,5 x 9 cm
7. Dort, linoryt, 30 x 21 cm
7. Dort, linoryt, 30 x 21 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč