34. U vody
Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 35 cm, výška: 24 cm, rámování: 33,5 x 44,5 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 12.12.2022 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč