Opuštěná krajina

Autor: Bohumil Franc
(1944 Praha - 2005 Údrž, Bochov)

autorský přípis na napínacím rámu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 29 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 35 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč