69. Opuštěná krajina
Autor: Bohumil Franc
(1944 Praha - 2005 Údrž, Bochov)
autorský přípis na napínacím rámu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 29 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 35 cm
Konec dražby: 12.08.2020 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč