174. Začarovaný strom

Autor: Václav Karel
(1902 Dobříč - 1969 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu pozůstalostní razítko, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 61 cm, rámování: 76 x 57 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:53 SELČ

Zbývá: 3d 23h 37m 15s

Vyvolávací cena: 2 900 Kč