61. Pár
Autor: Neapol porcelánka
značeno zespodu podglazurní modrou značkou
Výška: 15 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2021 19:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč