Setkání v Brně - Velký formát

Autor: Richard Brun
(1908 Plzeň - 1980 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na jednom místě mírně protrženo, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 200 cm, výška: 130 cm, rámování: 146 x 116 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč