2. Husopaska
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 37 cm, rámování: 50 x 70 cm
Konec dražby: 17.09.2019 19:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč