68. Na Kostelecku
Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)
na reversu autorský štítek, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč