2. Krčil Josef (1906-1985)
olej na sololitu, Kutná Hora, sign. PD , rozměr 21 x 16 cm, rámováno 30 x 35 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč