2. Na podzim
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: 32,5 x 40 cm
Konec dražby: 13.09.2022 19:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč