Peter Garon London

number: 2616, bez klíčku, rytý ciferník, chod hodin nevyzkoušen, vydáno Osvědčení Puncovního úřadu, celková hmotnost 143,75 gramů, ryzost stříbra 800/1000 a 950/1000
Materiál: Ag 800/1000 a 950/1000, datace: 17. - 18. století
Šířka: 6 cm cm, váha: 143,75 g
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.03.2021 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč