Procházka V. - Soutěska

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 68 cm, rámování: 87 x 77 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč