2. W - značeno ligaturou
W ligatura, dřevoryt na papíře, Žena s čuníkem, tisková plocha 30,5 x 23 cm, rámováno 39,5 x 30 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč