2. Zimní krajina
nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 56,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 48 x 68 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč