Zimní krajina

nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 56,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 48 x 68 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč