20. Flessing Vítězslav (1892-1955)
sign. LD, olej na kartonu Vesnice, 30 x 22 cm, rámováno 37 x 29 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč