20. Historický misník
Dvoudílný misník s květinovou dýhovanou marketerií, spodní část se dvěma zásuvkami, mosazné kování, klíč k dispozici.
Materiál: dřevo
Šířka: 115 cm, výška: 198 cm, hloubka: 25 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč